ana sayfa > Futbol, Gündem > Aziz Yıldırım Şeker Komasına Girdi

Aziz Yıldırım Şeker Komasına Girdi

Çarşamba, 20 Tem 2011 yorum ekle yorumlara git

Son dönemlerde Türkiye gündemine oturmuş olan futbol dünyasında ki şike iddiaları kapsamında tutuklu olarak Metris Cezaevi’ne gönderilen Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, rahatsızlandığı için, cezaevi içerisinde yer alan revire kaldırıldı.

Aziz Yıldırım’ın rahatsızlandığı sıralarda ise, bazı Fenerbahçe taraftarları 19 Temmuz tarihinin Fenerbahçeliler günü olması nedeni ile Metris Cezaevi önünde toplandığı görülmekte idi. Bu aşama da ise; Fenerbahçe taraftarları hemen her türlü fırsat ve aşama içerisinde başkanlarına destek olmak amacı ile çalışmakta ve uğraşmaktalar. 

Ayrıca; gün içerisinde Fenerbahçeliler günü olması nedeni ile; ”Darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe”,  ”El salla, el salla Aziz Başkan el salla” şeklinde sloganlar atan Fenerbahçe taraftarları gerçekten 19.07 olarak 1907 tarihini çağrıştıran bu günde ellerinden geleni yaptılar ve başkanlarının yanında olmaya çalıştılar.

Tabi bu eylemler ve destekler olaysız sürmedi. Fenerbahçeli taraftarların eylemleri sırasında bölge de yer alan bir bina içerisinden Trabzonspor bayrağının çıkarılması, Fenerbahçeli taraftarlar tarafından kötü karşılandı ve tepki gösterildi.

Fenerbahçeli taraftarların eylemleri esnasında sürekli olarak; çevik kuvvet ekibi bölgede yer aldı ve güvenliği sağlamak amacı ile çalıştı. Bunun yanı sıra; Fenerbahçeli taraftarlar ise, eylemlerini yaptıktan sonra, olaysız ve sorunsuz bir biçimde dağıldı. Taraftarlar dağılma aşamasında ise; meşaleler yakarak ve ”Biz herşeyin farkındayız, sonuna kadar yanındayız” şeklinde sloganlar atarak Metris Cezaevi önünden ayrıldılar.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok