arşiv

yazılar buna göre etiketlendi; ‘Burun Estetiği’

Burun Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Cuma, 15 Şub 2013 yorum yok

Estetik, özellikle kadınlar başta olmak üzere, bir çok kişinin olumlu yaklaştığı bir konu olmuş durumdadır. Nitekim, geçmiş dönemlerde bir çok kişi estetiğe karşı iken, daha doğal bir görünümden yana iken; günümüzde, gerek toplumsal gelişmeler, gerekse de kültürel değişimler, kişilerin daha güzel görünmek ve daha estetik bir yapıya sahip olması için, bu kavrama olan ilgilerini artırmaktadır. Burun estetiği de, estetik dünyası içerisin de en çok tercih edilen operasyonların başında yer almaktadır.

Aslına bakarsanız, bir çok kişi; burun yapısında ki çok ciddi estetik olmayan görüntüler için burun estetiğini seçmektedir ve bu çok haklı bir nedendir. Neticede, yüz yapısı ve burun gibi bir vücut parçası, doğrudan günlük yaşantımız içerisin de diğer insanlar tarafından ilk görülen vücut hatlarımız olmaktadır. Bu bağlamda, daha şık olması ve herhangi bir görsel bozukluk var ise, giderilmesi ciddi bir konudur. Tabii, sadece görsel açıdan iyileştirmek ve sorunsuz bir burunu, daha estetik olması için operasyon tercih etmek pek önerilmemektedir. Kefe.net olarak; eğer, herhangi bir nedenden dolayı burun estetiği yaptırmak ister iseniz, sizlere bazı önemli bilgileri sunmak istedik. devamını oku…

Burun Estetiği ve Bilinmesi Gerekenler

Cumartesi, 13 Ağu 2011 yorum yok

Bir insanın hayatı boyunca genel olarak diğer insanlara ilk olarak gözüken kısmı suratı ve doğal olarak burnu vs. olmaktadır. İşte bazı durumlarda bu burun kimi zaman doğuştan, kimi zaman sonradan gelen müdahaleler ile istenmeyen kötü bir görüntü halini alabilir ve sizi rahatsız edebilir. Ya da burnunuzda pek bir sorun yoktur, lakin daha iyi bir burna sahip olmak istersiniz. İşte tüm bu aşamalarda estetik operasyonlar tam olarak size göre olacaktır.

Öyle ki; burun tam olarak yüzün orta bölgesinde yer aldığı için, güzelliği de aşırı derecede etkilemekte olan bir bölgedir. Burun estetiğinin en temel amacı ise; burun kısmını şekillendirmek ve daha estetik bir görüntü sağlamaktır. Bu aşama da yapılan estetik amaçlı burun ameliyatlarına ise, rinoplasti devamını oku…

Burun Estetiği Hakkında Bilgiler

Pazartesi, 04 Nis 2011 1 yorum
Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği noktasında hastaların genelde estetik bir kaygıları olmaktadır. Ancak sık sık görülen bir nefes alma gibi sorunlar nedeniyle de burun estetikleri yapılabilmektedir.

Burun estetiği ameliyatlarında burun kemerinden kaynaklana bir sıkıntı varsa, burun kemiğinden kaynaklanan bir sıkıntı varsa, burunda et varsa veya nefes almaya sıkıntı oluşturan başka sorunlar varsa bu sorunlara çözüm aranmaktadır.

Burun estetiklerinde alt bir yaş bulunmaktadır. Buda 17-18 yaş sınırıdır. Bu erkek ve kadınlarda burunun gelişmesini tamamladığı yaştır ve öncesinde yapılacak bir ameliyat daha kötü sonuçlar doğuracaktır.
devamını oku…

Burun Estetiği Fiyatları

Pazar, 22 Ağu 2010 2 yorum

Burun Estetiği, günümüzde erkeklerde de ve kadınlarda da  oldukça popüler bir durumda. Doğuştan gelen bir meziyet olan Burunun Estetik Ameliyatı da diğer ameliyatlara zor sayılabilecek bir durumda. Bu Sebeple Burun Estetiği Fiyatları da bununla oranla artıyor.  Bu Estetik müdahalenin Fiyatları ilk dönemlerde çok daha kabarık olmasına rağmen Estetiğin yaygınlaşmasıyla iyice artışa geçti. Önceleri 5.000 TL’den aşağı bulamazken şimdilerde bu fiyat 2.500 TL’lere kadar düşmüş durumda… Burun Estetiği Fiyatlarının ilerleyen dönemlerde daha da düşeceği tahmin ediliyor..

Categories: Sağlık Tags: ,