ana sayfa > Giriş > Facebok

Facebok

Pazar, 23 May 2010 yorum ekle yorumlara git

Dünyanın en popüler 2. Sitesi olan Facebok‘ta kendi arkadaşlarınızı bulabilir, sosyal topluluklara katılabilirsiniz! Facebok, gün geçtikçe daha da popülerleşiyor. Dünyanın farklı ülkelerinden hergün milyarlarca ziyaretçi alan Facebok, ilerleyen dönemlerde başarısına devam edecek gibi görünüyor..

Facebok Sitesinin Başarısı

Facebok, sitedeki video bölümüne yaptığı yatırımlarla kaliteyi de gün geçtikçe artırıyor. Uzun bir süre dünya video lideri, bu siteyi geriden izleyecek gibi.

Facebok’ta Türkçe Dil Seçeneği

Türkiye Facebok Kullanıcıları da sitenin gelişiminden çok memnun, birkaç ay öncesine döndüğümüzde Facebok‘u Türkçe kullanabilmek için çeşitli programlar kullanılmaktaydı. Fakat şu anda ise siteye Türkçe eklenerek Türkiye‘den giren ziyaretçilerin daha rahat siteyi kullanabilmesi sağlandı.  Facebok, Türkiye‘de de en çok ziyaret edilen 2. site konumunda. Uzun bir sürede yerini kimseye bırakmayağına kesin gözle bakılıyor.. Endonezya, Filipenler, İsrail ve Bangladeş’de ise Facebok en çok ziyaret edilen 1. site.

Facebok ile ilgili sorularınız için Yorum bölümünü kullanabilirsiniz..

 1. Facebok Sever
  Pazar, 17 Eki 2010 zamanında 10:07 | #1

  Bende uzun zamandır Facebok kullanıyorum fakat sizlere birkaç sorum olacak arkadaşlar.

  Bazı zamanlar Facebok hesabımdan engellediğim kişiler beni görebiliyor? Bunu nasıl engellerim?

  Bir de otomatik olarak arkadaş ekleme yöntemi varmış. Yani teklif gönderdiğiniz kişi otomatik olarak kabul ediyormuş. Bu yöntemi de açıklayabilirseniz sevinirim..

 2. yok
  Cuma, 20 Ağu 2010 zamanında 08:07 | #2

  facebok’un nasıl nişey oladuğunu bilmiyorum ki ondan kullnamak istemiyorum desem inanmayın facebook herşeyini biliyorumm facebok çok güzel bir şey süper valla güzel insanlar tanışıyo felen
  süper yani

 3. uğur
  Cumartesi, 31 Tem 2010 zamanında 14:24 | #3

  facebok’a giremiyorum kayıtlı olduğum halde neden ?

 4. ceren
  Çarşamba, 21 Tem 2010 zamanında 11:43 | #4

  çok güzel bir şey bu hayatımda ilk defa böyle birşey görüyoruyorum bunu yükleyene çok ama çok teşekkür ederim güle güle diyemiyorum çünkü çok güzelsiniz hep gün Facebok’ta akşama kadar sizinle konuşmak istiyorum

 1. şimdilik geri bağlantı yok