ana sayfa > Fecabook > Fecabook’a Hoş Geldin!

Fecabook’a Hoş Geldin!

Pazar, 08 Kas 2009 yorum ekle yorumlara git

Fecabook Sitesine Hoşgeldin!yazısı hergün milyarlarca kişi tarafından okunuyor! Fecabook, Dünyanın en popüler 2. sitesi konumunda. Siteye gün içindeki yoğun girişlerden dolayı Türkiye hatlarının kaldıramadığı zamanlar bile oluyor. Şimdi gelelim Fecabook Sitesinin ayrıntılarına

Fecabook Sitesi, 2001 yılında tescil edildi. Fecabok Bilgileri tamı tamına 2001‘den bu yana 1540 kere değiştirilmiş. Şu anda dünyada çoğu ülke Google‘dan sonra en çok Fecabook‘u kullanıyor. Türkiye‘de bu ülkelerden biri.

Fecabook Arama Motoru

Fecabook, yakın zamanda daha da geliştirip internete sunmayı düşündüğü Fecabook Arama Motoru ile Google‘ın pabucunu da dama atmaya hazırlanıyor. Kısa zaman içinde video bölümünü kat kat geliştirerek Youtube gibi dünya devi video sitelerinin önünü geçmeyi sağlamasının ardından Arama Motoru sektöründe ne yapacağı merak konusu.

Fecabook Liderliği

Video, Haberleşme, Resim, Multimedya, Oyun gibi çoğu kategoride büyük atılımlar yapan Fecabook, liderliğini daha uzun süre götürecek gibi duruyor. Video teknolojisiyle Youtube‘un, haberleşme teknolojisiyle ise MSN‘in kullanımlarını %70’e kadar düşüren bu site, oyun dalında da çok iddaalı. Çoğu kullanıcı oyun için ayrı bir siteyi  tercih etmeyip Fecabook‘taki özellikle Poker gibi çok tutulan oyunları tercih ediyor. Bu bilgileri de Profillerinde yayınlayarak, arkadaş çevrelerine duyuruyorlar. Hiç şüphesiz Fecabook‘un bu kadar büyümesinde dilden dile yayılmasının etkisi de çok fazla. Herkes onlarca mail almıştır eminim “Fecabook’a katılmanı istiyorum” şeklinde. Bu şekilde bir tanıtım politikası izlemek de Fecabook‘un dünyada Google‘dan en çok ziyaret edilen site olmasında büyük bir faktör..

Siz de son zamanlarda internetin Fecabook olduğu bu Türkiye’de bu büyük sosyal ağ hakkındaki soru ve sorunlarınızı bu bölümden site yönetimi ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz..

 1. Hüseyin
  Salı, 16 Şub 2010 zamanında 13:37 | #1

  Fecabook sitesini uzun zamandır takip etmekteyim. Ciddi anlamda multimedya açısından çok gelişmiş bir site. Fakat ara sıra Fecabook’a girişlerde sorun yaşıyorum. Bu konuda ne yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

 2. zeynep tunç
  Perşembe, 24 Ara 2009 zamanında 07:41 | #2

  Fecabook çok çok güzel bir site ama zararları daha fazla onun için herkesi kabul etmeyin, daha dikkatli olun.

 1. Perşembe, 11 Mar 2010 zamanında 22:13 | #1