ana sayfa > Genel > Fecabook İstatistikleri

Fecabook İstatistikleri

Perşembe, 21 Oca 2010 yorum ekle yorumlara git

Bu yazı altında Fecabook Sitesinin Değerlendirmesini, Dünyada ve Türkiyede Fecabook sitesini değerlendireceğiz. Fecabook Sitesi, internet sitelerinin ziyaretçi potansiyellerini takip eden Alexa Sitesine göre dünyada 2. sırada. Youtube gibi dev bir siteyi kısa süre içinde geride bırakmış durumda. Fecabook, Türkiye’de de 2. sırada. Arama motoru devi Google‘ın bir sıra gerisinde.

Fecabook’un Başarısı

Fecabook‘un bu denli başarılı olmasındaki sebep gerek mesajlaşma, gerek oyun gerekse multimedya olarak kullanıcıyı istediği herşeyi verebilmesi. Bu sebepten ötürü kullanıcılar interneti sadece Fecabook olarak bile kullanabiliyor.

Fecabook ve Diğer Popüler Siteler

1. sıradaki Google, tüm dünya tarafından kabul edilen arama motoru konumunda. 3. sıradaki Youtube ise dünyanın en çok kullandığı video sitesi. 4. sıradaki Yahoo’da haber, spor, video ve mail konularında oldukça popüler.

Fecabook Sitesi ise gerek multimedya gerek resim paylaşımı gerekse oyun ve uygulamalar olarak hepsini mükemmel bir şekilde içinde toplayabildiği için ivmeli bir şekilde yükselişine devam ediyor..

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok