ana sayfa > Giriş > Fecabook

Fecabook

Pazartesi, 05 Eki 2009 yorum ekle yorumlara git

Fecabook‘a Hoşgeldiniz! Fecabook ile arkadaşlarınızı bulabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve internet üzerinden sosyal bir insan olabilirsiniz..  Bu sayfa altından sizlere Fecabook’tan son gelişmeleri, nasıl kayıt olacağınızı, nasıl giriş yapacağınızı anlatacağız. BU sayfa altından Fecabook Kaydolma ve Giriş Yapma servislerine de ulaşabileceksiniz! Türkiye’de son 3 yıldır son derece popüler. Bu sebeple Türkiye‘de Fecabook, artık Türkçe! Önceleri kefe.net farkıyla kullanılan Türkçe Fecabook Uygulamasıyla beraber sistemin kendisindeki dil seçeneğini de kullanabiliyorsunuz!

Fecabook Kaydol – Fecabook Giriş Yapma

Bu dünyaya katılabilmek için öncelikle bir Fecabook hesabızın olması gerekiyor. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle Fecabook Kayıt sayfamızı ziyaret ediniz. Gerekli işlemler bittikten sonra da hesabınızı onaylamak ve giriş yapmak için Fecabook Giriş sayfasını kullanabilirsiniz. Kafanıza takılan sorular için Yorumlar sekmesini kullanabilirsiniz..

Fecabook Son Gelişmeler

Ünlü site başarısına başarı katmaya ivmeli bir şekilde devam ediyor. Son olarak yeni Alexa verilerine göre popülaritesini %10 oranında artırdı. %10 düşük bir artış biri görünse de Fecabook gibi dünya devi, milyonlarca ziyaretçi alan bir site için büyük bir rakam.. İnsanlar iletişim artık bu siteyi daha fazla ziyaret etmeye başladı. Chat, Okey gibi uygulamalarıyla bu site Türkiye’de de popülerliğini artırmakta.. Türkiye’de de bu artış %15 civarında, şu anda Fecabook‘ta 27 milyon Türkiye’den kullanıcı bulunmakta..

Fecabook Türkiye

kefe.net farkıyla üretilen Fecabook Türkçe Uygulaması sayesinde artık Fecabook‘u Türkçe olarak kullanabileceksiniz. İngilizce konusunda yetersiz olan kullanıcılar da bu uygulama sayesinde artık rahatça Fecabook kullanabilecekler.

Fecabook Türkçe Uygulaması Nasıl Çalışır?

Fecabook‘u Türkçe kullanmak için sitemizden edindiğiniz adrese girip, uygulamayı onaylamanız gerekmekte..

Fecabook Bakım

Uygulamamıza olan yoğun ilgiye rağmen son sürümdeki bazı sorunlardan dolayı şu an kullanım dışı.. Fecabook Türkçe Uygulaması kefe.net farkıyla çok yakında yine sizlerle olacak..

Fecabook Türkçe için Son Gelişmeler

Türk kullanıcısının git gide artmasından ötürü Fecabook Yetkilileri sisteme Türkçe dilini eklemiştir. Bu sebepten ötürü kefe.net tarafından hazırlanan Fecabook Türkçe Uygulamasına gerek kalmamıştır. Siz de Fecabook‘u Türkçe kullanmak istiyorsanız, siteye giriş yaptıktan sonra Ayarlar kısmından Türkçe’yi seçerek Fecabook‘unuzu yapabilirsiniz..

 1. yusuf
  Cumartesi, 15 Oca 2011 zamanında 20:33 | #1

  merhaba arkadaşlar fecabook’u bende beğendim. hesap onay mail’imin gelmesini bekliyorum. Fecabook gerçekten süperr!

 2. Fecabook Fanı
  Salı, 06 Nis 2010 zamanında 17:32 | #2

  Fecabook Dünyası hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.. Sizin sayenizde artık benim de bir hesabım var..

 3. şeref
  Perşembe, 24 Ara 2009 zamanında 12:33 | #3

  fecabook arkadaş bulmak için çok güzel site
  herkese fecabook tan selamlar

 4. Banu
  Cumartesi, 28 Kas 2009 zamanında 15:33 | #4

  Uzun zamandır Fecabook kullanmaktayım. Son zamanlarda Türkiye’de ciddi anlamda çok popüpler bir site olmaya başladı. Kimse diğer sitelere girmez oldu. Bende tüm iletişim ihtiyacımı bu site üzerinden karşılıyorum. Fecabook’un teknolojisi ciddi anlamda çok çok iyi.. Umarım ileride bir kapanma durumu yaşanmaz..

 5. dogan
  Cuma, 11 Eyl 2009 zamanında 16:45 | #5

  Fecabook ciddi anlamda cok güzel bir site oldugu icin tercih ediyorum. Herkese de Fecabook’u tavsiye ediyorum..

 6. cemal
  Pazartesi, 24 Ağu 2009 zamanında 19:38 | #6

  Fecabook çok güzel bir site, umarım hep böyle kalır..

 7. ahmet
  Pazar, 16 Ağu 2009 zamanında 12:08 | #7

  Hey millet selamlar.. Herkese bu Fecabook’u tavsiye ederim. Siz de arkadaşlarınızla konuşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz..

 1. şimdilik geri bağlantı yok