ana sayfa > Giriş > Fecbook

Fecbook

Çarşamba, 25 Ağu 2010 yorum ekle yorumlara git

Fecbook’a Giriş yaparak siz de Fecbook Dünyasındaki yerinizi alın! Siz de bu sosyal ağa katılıp, eski arkadaşarınızı bulabilir, gruplara ve sayfalara katılabilir, sevdiğiniz kişi ve kurumların hayranı olabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit, sadece üye olmak ve sisteme giriş yapmak. Sizlere nasıl Fecbook’a Kayıt olup, hesabınızı aktifleştireceğinizi bu sayfa altından yönlendireceğiz

Fecbook Kayıt Olma

Sisteme kayıt olabilmek için öncelikle bir e-posta adresi edinmelisiniz. E-Posta adresi edinme aşamasında Gmail, Yahoo, Mynet gibi e-posta sağlayıcılarını kullanabilirsiniz. Bir E-Posta adresi edindikten sonra Facebook Kaydol sayfasındaki yönergeleri izleyerek, bir hesab edinebilirsiniz..

Fecbook Giriş Yapma (Login)

Üstteki bilgiler ışığında yeni hesap edindikten sonra, öncelikle e-posta adresinize gelen doğrulama linkine tıklamalısınız. Ardından hesabınız aktifleştirilmiş olacaktır. Fecbook hesabınızı aktifleştirdikten sonra giriş yapmak için Facebook Giriş sayfasındaki yönergeleri takip ediniz.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Fecbook’u dilediğinizce kullanabilirsiniz. Üst bölümdeki arama kısmından arkadaş/sayfa/grup aramaları yapabilirsiniz. Bu sayede eski arkadaşlarınıza ulaşıp, sevdiğiniz kişi veya kurumların hayranı olabilirsiniz. Dünyanın en popüler sosyal platformu Fecbook’ta yapacak bir sürü aktiviteniz olacaktır..

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok