ana sayfa > Online Oyunlar > Genel Olarak Silkroad Online

Genel Olarak Silkroad Online

Çarşamba, 03 Ağu 2011 yorum ekle yorumlara git

Online oyunlar, ülkemiz içerisinde ve dünya genelinde bir çok kişi tarafından sıkça tercih edilmekte ve oynanmakta olan oyunlar olmaktadır. Öyle ki; online oyunlar çok büyük bir piyasa haline gelmiş durumdadır ve içerisinde bir çok online oyunu barındırmakta olan bir sektör haline gelmiş durumdadır. 

Bu aşama da ise; bu online oyunlar arasında yer alan ve en çok takip edilenlerden biri olan Silkroad Online sizlere bu yazımızda tanıtacağımız oyun olacaktır. Silkroad Online; genel olarak ipek yolu üzerine kurulmuş ve ipek yolu ticaretini konu alarak oluşturulmuş bir oyundur ve kurulduğu günden bu yana geçen her yıl çok daha fazla gelişmiş olan bir oyundur. Oyuna ilk olarak bir karakter seçerek başlarsınız ve Avrupalı ya da Çinli olarak 2 çeşit kategori vardır. Buradan ırkını ve savaşçı özelliklerini seçeceğiniz karakter ile oyuna 1 Level olarak başlarsınız. Oyunda; şu an itibari ile 110 Level vardır en azla. 1 Levelden başlarsınız canavarları öldürmeye ve öldürdükçe güçlenir, level atlar, eşya ve para kazanırsınız. 20 Levele geldiğiniz de ise; Avcı, Hırsız ya da Kervancı olarak mesleğinizi seçersiniz daha sonra ise; bu mesleğinize uygun olarak görevler yapabilirsiniz.

Ayrıca; oyun içerisinde kaleler yer almaktadır ve yer alan bu kalelerin sahibi olan için Guildler savaşmaktadır. Ayrıca; oyun içerisinde 20-40-60-80-90 gibi leveller de olan özel canavarlar yer alır ve belli aralıklarda çıkarlar.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok