ana sayfa > Zayıflama > Göbek Eritme Hareketleri

Göbek Eritme Hareketleri

Cumartesi, 19 Eyl 2009 yorum ekle yorumlara git

Göbek bölgesini eritmek için bazı hareketler sunacağız. Göbek Eritme Hareketleri düzenli olarak yapılırsa kısa süre içinde faydasını görebilirsiniz. Göbek Eritmek aslında o kadar da zor değil. Sizlere sunduğumuz 3 Göbek Eritme hareketini düzenli olarak her sabah ve her akşam yapmanız ilk etapta yeterli.

İşte Göbek Eritme Hareketleri

1. Hedef ön karın kasları

Sırtüstü uzanın. Bel çukurunuzun altında üzüm olduğunu hayal edip bu çukuru korumaya çalışın. Bacaklarınızı table tab denilen fotoğraftaki konuma getirin. Ellerinizle başınızı destekleyin ve önce göğüs kafesinizi havayla doldurup bu havayı nefesinizle boşaltırken, yalnızca karnınıza odaklanarak bacaklarınıza doğru kalkın. Bunu 15 kez tekrarlayın.

2. Karın balesi

Yan olarak yatıp yere bakan kolunuzla fotoğraftaki gibi destek alıp vücudunuzun üst tarafını kaldırın. Dışta kalan bacağınızı gergin bir biçimde yukarıya kaldırırken aynı taraftaki elinizle bileğinizi tutmaya çalışın. Karın yan kaslarınızın gerildiğini hissedin. Bu harekette karnınızın içe çekili ve gergin olmasına özen gösterin. Aynı hareketi bu kez diğer tarafınıza uzanarak yapın. Her bir tarafınızla 15 kez tekrarlayın.

2. Yukarı şınav

Uzanın. Bacaklarınızı fotoğraftaki pozisyona getirin. Karnınızdan güç alarak bedeninizi yükseltin. Kollarınızı gergin biçimde uzatıp ellerinizle bacak bileklerinizi tutmaya çalışın. Bu hareketi de 15 kez tekrarlayın. .

İşte bu Böbek Eritme Hareketleri sizler için hazırlandı. Faydasını gören kullanıcılarımız görüşlerini paylaşırsa seviniriz..

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok