ana sayfa > Teknoloji > İlk Windows Yüklü Tablet PC Exper’den

İlk Windows Yüklü Tablet PC Exper’den

Çarşamba, 23 Mar 2011 yorum ekle yorumlara git

exper easypapMalumunuz genelde günümüze kadar çıkarılan tablet PC’ler ya Apple kaynaklı ya da Android kaynaklı işletim sistemleri ile piyasaya sürülmüş ve oldukça beğeni toplamışlardır.

Bu alanda oldukça geride kalan Windows ise ne zaman bir işletim sistemi çıkaracak ve bunu Tablet PC‘lere entegre edecek derken cevap Exper firmasının çıkardığı EasPad P11MS isimli Tablet PC‘den geldi.

İntel Atom N450 işlemci ile piyasaya sürülen üründe Windows 7 Home Premium işletim sistemi tercih edilmiş durumda.

Güçlü donanımının yanında görsel olarak da ön plana çıkarılmaya çalışılan ürün oldukça büyük bir kitle tarafından sevilecek gibi görünüyor.

Bir notebook seviyesinde performans gösteren ürün, 1 GB DDR2 belleği ve 32 GB SSD Hafıza kartı ile günlük işlerinizde yanınızda bulundurmanız gereken en büyük yardımcı rolüne büründürüyor cihazı.

İşletmeler ve şirketler için ERP Sistemine bağlanabilme özelliği sunan Tablet PC‘de 11.6 inçlik bir ekran bulunuyor. Bunun yanında Microsoft için özel olarak üretilen G-Sensör oyunlarda dâhil olmak üzere birçok oyunu sorunsuz bir şekilde oynatabiliyor ve kullanıcının sıkıntısını atmasında yardımcı oluyor.

Microsoft Office ürünlerini de sorunsuz olarak kullanmanıza imkan sağlayan EaysPad P11MS modelli Tablet PC bir anlamda kişilere masa üstü yada netbook deneyimi yaşatabilecek güçte ve yapıda.

Ürün üzerinde bulunan Mini HTML ve USB girişleri ile bilgisayar üzerinden veri aktarımını en üst düzeye taşımayı amaçlayan üründe fiyat bakımından da bonkör davranılmış ve ortalama 650 dolarlık bir fiyattan kullanıcının beğenisine sunulmuş durumda.

Categories: Teknoloji Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok