ana sayfa > Online Oyunlar > Ogame Giriş – Ogame'ye Nasıl Girebilirim

Ogame Giriş – Ogame'ye Nasıl Girebilirim

Cumartesi, 27 Şub 2010 yorum ekle yorumlara git

Omage Giriş için sizi bu konuda bilgilendireceğiz.  Bildiğiniz üzere Ogame dün yani 26 Şubat itibariyle mahkeme kararıyla yasaklandı. Tam olarak neden yasaklandığını bilmemekle beraber bu yazımızda sizlere Ogame”ye Nasıl Girebilirim sorusunun cevabını vereğiz..

Ogame Giriş

Omage Giriş için öncelikle Proxy yöntemini deneyebilirsiniz. Firefox“unuza kuracaksınız. Ardından bulduğunuz çalışan IP adresleriyle Proxy kullanarak Ogame”e girebilirsiniz.

Proxy Kullanmadan Ogame”ye Nasıl Girebilirim

Eğer Ogame Giriş“te Proxy kullanmak istemiyorsanız Vtunnel gibi sürf siteleri ile de Ogame“ye girebilirsiniz. Bu blackjack online er et av verdens mest spilte spill, men blackjack online regler kan for mange virke ganske komplekse. sitelerin de mantığı Proxy ile aynıdır. Sağlam Proxy arayacağınıza direk bu site üzerinden oyuna bağlanabilirsiniz. Ama bu tarz sitelerde de yavaşlık sorunu yaşabilirsiniz.

Yukarıda anlattığım 2 yöntem ile Ogame”ye Nasıl Girebilirim sorusunun cevabınızı verdiğimizi düşünüyoruz. Herhangi bir sorun yaşarsanız Yorum bölümümüzü kullanabilir/görüşlerinizi aktarabilirsiniz..

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok