ana sayfa > Kadınca > Yüz Maskeleri / Cilt Maskeleri / Güzellik Maskeleri

Yüz Maskeleri / Cilt Maskeleri / Güzellik Maskeleri

Cumartesi, 12 Ara 2009 yorum ekle yorumlara git

Bu konu altında kadınlar için Yüz Maskeleri, Cilt Maskeleri ve evde rahatlıkla hazırlayabileceğiniz pratik Güzellik Maskeleri sunacağız. Siz ziyaretçilerimizin yorumları ile bu maskelerde düzenlemeler, eklemeler yapabiliriz. Siz de kullandığınız Güzellik Maskelerini bizlerle paylaşabilirsiniz;

Yüz Maskeleri

Yüz Maskeleri çeşit çeşittir. Sadece yüz bölgesine uygulanmalıdır.. Cildinizin çeşidine göre farklı maskeler kullanabilirsiniz. Peeling Maskeleri, Nemlendirici Maskeler, Uyarıcı Maskeler, Temizleyici Maskeler gibi çeşitleri vardır. Örneğin Temizleyici Maskeler yağlı ciltler içindir. Uyarıcı Maskeler cildinizi uyararak daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Peeling Maskeleri ise vücudun ölü deriden kurtulmasını sağlamak içindir.

Cilt Maskeleri

Cilt Maskelerini vücudunuzun her bölgesine uygulayabilirsiniz. Bu maskeler ile vücudunuza hoş bir görüntü verebilirsiniz. Sizlerle birkaç cilt maskesini paylaşacağız.

Cilt Maskesi / 1
Kabuğu soyulan bir elma, ince ince rendelenir ve 1 yemek kaşığı dolusu krema ile iyice karıştırılır. Yüze, boyuna ve dekolteye uygulanır ve 10 dakika etkilemeye bırakıldıktan sonra ılık su ile durulanır.

Cilt Maskesi / 2
4 yemek kaşığı dolusu çökelek, 10 ml adaçayı, destile suyu, 10 ml gülsuyu, 1 kahve fincanı ılık süt mikserde iyice karıştırılır. Yüze ve boyuna uygulanarak 30 dakika etkilemeye bırakılır.

Cilt Maskesi / 3
1 bardak zeytinyağı hafifçe ısıtılır, 1 yemek kaşığı dolusu öğütülmüş zencefil yağa iyice karıştırılır ve 1-2 saat bekletilir. Bu karışımın To add insult to injury, the FTC report mimics the healthcare insurance industry blaming-the-victim psychobabble of claiming credit history is related to responsibility and risk management. emdirildiği bez parçaları yüze uygulanır ve 20 dakika etkilemeye bırakılır.

Güzellik Maskeleri

Sizler için derlediğimiz bu Güzellik Maskeleri ile doğal yoldan daha güzel bir yüze sahip olabilirsiniz. Bu Doğal Maskeleri pratik bir şekilde uygulayabilir ve sonuçlarını alabilirsiniz.

Güzellik Maskesi / 1

Bu maske Ahmet Maranki“nin önerisidir.
Malzemeler :
1 yumurtanın sarısı
½ tatlı kaşığı zeytinyağı
1 tatlı dolu kaşık havuç suyu

Maskenin Uygulanışı: Malzemeler iyice karıştırılır. Önceden yıkanmış cilde uygulanır. 15 dakika etki etmesi beklenir.Ardından bol su ile yıkanır.

Güzellik Maskesi / 2
Bu maske kırışıklıklara iyi gelmektedir.

Maskenin Malzemeleri: Kaymak Elma
Maskenin Hazırlanışı: Bu maskeyi hazırlamak için soyulmuş bir elma ve üç kaşık kaymağı mikserle bir kaç dakika karıştırmanız yeterli. Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz bir bezle yüzünüzü kapatın. Yaklaşık on dakika bekledikten sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla temizleyin.
Maske Ne İşe Yarıyor: Kaymak cildi yumuşatır, nemlendirir ve cilde elastikiyet kazandırır. Kırışıklara karşı da etkilidir. Elma ise cildin diri kalması için önemli etken.
Ne zaman kullanmalı: Haftada bir kez.

Güzellik Maskeleri şimdilik bu kadar. Siz de işinize yarayan etkili Güzellik Maskeleri Çeşitlerini diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz..

Tüm konular hakkında yapacağınız yorumlar ve görüşler diğer insanları aydınlatma adına çok yararlı olacaktır..

  1. nergis
    Çarşamba, 16 Ara 2009 zamanında 09:31 | #1

    maskeleri uyguladım gerçekten cok faydasını gördüm teşekkürler..

  1. şimdilik geri bağlantı yok