ana sayfa > Zayıflama > Zayıflama Kemeri

Zayıflama Kemeri

Cumartesi, 25 Tem 2009 yorum ekle yorumlara git

Zayıflama Kemeri de Zayıflamak için eski bir yöntem.. Fakat kullananı çok olmasına rağmen sonuçlar her zaman iç açıcı olmuyor. Genelde diğer yöntemleri kullanamayan ve sadece kemerle zayıflabileceğini düşünenler kullanıyor bu yöntemi genelde. Fakat bu çok yanlış bir durum.

Zayıflama Kemeri ile Zayıflama

Zayıflama Kemeri ile zayıflmak mümkündür. Fakat düzenli kemeri kullanmanın dışında kendinize dikkat etmeniz de gerekir. Düzenli bir kullanım ve uygun bir yemek programı ile evet Zayıflama Kemeri ile çok iyi zayıflamak mümkündür.

Zayıflama Kemeri Sağlığa Zararlı mıdır?

Zayıflama Kemerinin sağlığa herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Sadece vücudun yapısına biraz zarar verebilir. Bunun sonuçları da kalıcı değildir.

Zayıflama Kemeri Yorumları

Zayıflama Kemeri kullanan kullanıcılarımız iyi/kötü yorumlarını, deneyimlerini paylaşırsa seviniriz..

 1. derya
  Pazar, 04 Eki 2009 zamanında 10:27 | #1

  merhabalar,
  Zayıflama Kemerleri 2 haftadır kullanıyorum,yeni aldım.sabah saat6 ile 7 arasında ve akşam 22 ile 01 arasında günlük yaklaşık 1-2 saat kullanıyorum.yağlı, kızartma gibi yiyecekleri tüketmemeye çalışıyorum ve de asitli icecekleri haftada 1 litreye indirdim.2009 kasım sonunda kesin sonucu bidirirm.şuan itibari ile bel cevrem 97 cm bakalım ne olcak bende merak ediyorum.hangi ürünü kullandığımı reklam olmasın diye yazmadım.
  sizden ricam sizde kullanıyorsanız, lütfen değişimi paylaşın. şimdiden herkese kolay elsin.
  iyi ve mutlu günler sizlerle olsun…

 1. şimdilik geri bağlantı yok